ЦН АvaloN вул. С.Палія 119
ЦН АvaloN вул. С.Палія 119
Одеса
Показати телефон
Рекомендувати

Продаж квартир (51)

  • ЦН АvaloN вул. С.Палія 119
    60 000 $
    968 $/м²

    Чехова вул., (Будинок 2)

    ПЕРЕУСТУПКА ЖК Парк Фонтанів
    2 кімнати
    62 / 28 / 18 м²
    поверх 8 з 10
    сьогодні
    В продажу 2-х кімнатна квартира в ЖК Парк Фонтанів. Вільне планування. Стан - від будівельників. Квартира світла, простора, 2-х стороння. З кухні - вітальні вихід на балкон. Цегляний будинок. Власна котельня. Встановлено генератор для безперебійної роботи ліфта та освітлення місць загального користування. Закрита територія комплексу з охороною та відеоспостерженням. В подарунок, від власників, дизайнпроект! В продажу паркомісце на території комплексу (в вартість квартири не входить). Є відеоогляд квартири! Продаж квартири за договором переуступки інвесторських прав. За додатковою інформацією - телефонуйте. Показ оперативний.
    Рієлтор
  • ЦН АvaloN вул. С.Палія 119
    48 000 $
    800 $/м²

    Південна дорога вул., 3/2

    2 кімнати
    60 / 37 / 9 м²
    поверх 7 з 7
    2015 рік побудови
    сьогодні
    Двокімнатна квартира з прямим видом на море. Роздільні кімнати, роздільний санвузол, гардеробна. Можливо перепланування. Закритий комплекс із повною автономією та цілодобовою охороною. До моря - 15 хвилин пішки.
    Рієлтор
  • ЦН АvaloN вул. С.Палія 119
    37 000 $
    822 $/м²

    Марсельська вул., 31/1

    2 кімнати
    45 / 25 / 8 м²
    поверх 4 з 21
    2023 рік побудови
    сьогодні
    Рієлтор
  • ЦН АvaloN вул. С.Палія 119
    25 000 $
    590 $/м²

    Владислава Бувалкіна вул. (Бочарова Генерала), 70

    єОселя ЖК BRUSSELS
    1 кімната
    42 / 17 / 16 м²
    поверх 6 з 6
    сьогодні
    Однокімнатна квартира в зданому будинку із червоної цегли.
    Рієлтор
  • ЦН АvaloN вул. С.Палія 119
    50 760 $
    1 194 $/м²

    Краснова вул., (66 перлина)

    1 кімната
    43 / 18 / 12 м²
    поверх 10 з 24
    2025 рік побудови
    сьогодні
    Продаж просторої однокімнатної квартири в закритому комплексі поблизу центра міста - ЖК Kadr City. Квартира має правильне планування, просторий санвузол, великий балкон з виходом із кухні. Зручний середній 10-й поверх. Вид у двір з дитячим майданчиком та боковий вид на іподром з балкону. Стан від забудовника від компанії Kadr: якісні вхідні броньовані двері, фінальна стяжка підлоги, чистова штукатурка стін, встановлено радіатори з терморегуляторами. Квартиру можливо перепланувати. Закрита територія з великою кількістю локацій для відпочинку дітей та дорослих: дитячі майданчики, майданчик для занять йогою, мангальна зона, спортивні площадки, кафе, велика кількість комерційних проектів...
    Рієлтор
  • ЦН АvaloN вул. С.Палія 119
    34 000 $
    819 $/м²

    Академіка Сахарова вул., 3-Г

    1 кімната
    42 / 20 / 13 м²
    поверх 23 з 25
    2021 рік побудови
    сьогодні
    У продажу 1-кімнатна квартира в новому, популярному комплексі з усією необхідною інфраструктурою. Квартира розташована на 25-му поверсі. Площа квартири — 41,5 кв. м. Квартира від забудовника: стяжка підлоги, радіатори, чорнова штукатурка.
    Рієлтор
  • ЦН АvaloN вул. С.Палія 119
    45 000 $
    1 216 $/м²

    Чехова вул., 1/1

    1 кімната
    37 / 20 / 14 м²
    поверх 9 з 9
    вчора
    У продажу 1-кімнатна квартира з великою терасою та видом на море в ЖК «Рів'єра Сіті». У квартирі виконано ремонт, є всі необхідні меблі та техніка. Встановлено двоконтурний газовий котел, панорамне скління. Тепла підлога у ванній кімнаті.
    Рієлтор
  • ЦН АvaloN вул. С.Палія 119
    52 000 $
    881 $/м²

    Академіка Сахарова вул., 3-Е

    2 кімнати
    59 / 40 / 11 м²
    поверх 21 з 25
    сьогодні
    Продається 2-кімнатна квартира з чудовим видом на море. Просторі кімнати, зручне планування. Відмінне місце розташування, розвинена інфраструктура. Не пропустіть шанс придбати за шикарною ціною. Телефонуйте для отримання деталей.
    Рієлтор
  • ЦН АvaloN вул. С.Палія 119
    60 000 $
    857 $/м²

    Академіка Сахарова вул., 5-А

    єОселя єВідновлення Відеотур ЖК Одеська Чайка (Сахарова)
    2 кімнати
    70 / 32 / 22 м²
    поверх 3 з 10
    2017 рік побудови
    сьогодні
    МОЖЛИВИЙ ПРОДАЖ ЗА ДЕРЖАВНИМИ ПРОГРАМАМИ Продам 2-х кімнатну квартиру в новому ЖК на Сахарова. Цегляний будинок. 2 окемі кімнати - 19,34м2 та 11,95м2 Простора кухня - вітальня - 21,44м2. Санвузол роздільний - 1,78 м2 та 6,19м2. В квартирі передбачено індивідуальне газове опалення, Втановлено газовий котел. Є відеоогляд квартири. Закрита упорядкована територія двору. Пропускна система, охорона. З квартирою також можна придбати комору (з вікном) між поверхами та гараж на 2 авто. За додатковою інформаціэю - телефонуйте. Дякую за дзвінок.
    Рієлтор
  • ЦН АvaloN вул. С.Палія 119
    38 000 $
    826 $/м²

    Академіка Сахарова вул., 5-А

    1 кімната
    46 / 24 / 16 м²
    поверх 3 з 10
    2017 рік побудови
    вчора
    Продам простору 1-но кімнатну квартиру в закритому ЖК Чайка на Сахарова, в зданому та заселеному будинку. Цегляний будинок з індивідуальним газовим опаленням. Встановлено газовий котел. Стан - від будівельників. Вікна - у двір. Окрема кімната. Простора кухня - вітальня. Можливий продаж за ДЕРЖПРОГРАМАМИ. Є відеоогля квартири. За додатковою інформацією - телефонуйте. Дякую за дзвінок.
    Рієлтор
  • ЦН АvaloN вул. С.Палія 119
    40 000 $
    533 $/м²

    Червона вул., 3

    єВідновлення Лузанівка
    3 кімнати
    75 / 40 / 12 м²
    поверх 5 з 5
    2011 рік побудови
    сьогодні
    В продажу 3-х кімнатна квартира. 3 окремі кімнати. Кухня -вітальня. Газифікований будинок. Санвузол роздільний. Зручний передпокій. Квартира затишна, світла, тепла, 2-х стороння. В квартирі залишаються меблі та техніка. Можливий продаж за державними програмами! За додатковою інформацією телефонуйте. Дякую за дзвінок.
    Рієлтор
  • ЦН АvaloN вул. С.Палія 119
    60 000 $
    963 $/м²

    Чехова вул., 2

    ПЕРЕУСТУПКА Відеотур ЖК Парк Фонтанів
    2 кімнати
    62 / 27 / 18 м²
    поверх 8 з 10
    2020 рік побудови
    сьогодні
    В продажу 2-х кімнатна квартира в ЖК Парк Фонтанів. Вільне планування. Стан - від будівельників. Квартира світла, простора, 2-х стороння. З кухні - вітальні вихід на балкон. Цегляний будинок. Власна котельня. Встановлено генератор для безперебійної роботи ліфта та освітлення місць загального користування. Закрита територія комплексу з охороною та відеоспостерженням. В подарунок, від власників, дизайнпроект! В продажу паркомісце на території комплексу. (в вартість квартири не входить). Є відеоогляд квартири! Продаж квартири за договором переуступки інвесторських прав. За додатковою інформацією - телефонуйте. Показ оперативний. Дякую за дзвінок.
    Рієлтор
  • ЦН АvaloN вул. С.Палія 119
    81 000 $
    953 $/м²

    Академіка Сахарова вул., 26

    3 кімнати
    85 / 50 / 16 м²
    поверх 10 з 10
    сьогодні
    Продається 3-кімнатна квартира в новому цегляному будинку на вул. Сахарова. Квартира утеплена повністю по фасаду та зсередини, товщина 15 см. Вона тримає комфортну температуру зима-літо. Квартира зручного, комфортного планування, двостороння. Загальна площа квартири 85 м², житлова 50 м², кухня 16 м². У квартирі виконано якісний євроремонт, проведено заміну всіх комунікацій. Здійснено заміну системи опалення по всій квартирі на дорогі та якісні, замінено металопластикові вікна, так само дуже дорого та якісно, електропроводку зроблено із запасом по потужності. Збільшено кухню, зроблено простору, зручну за площею кухню. На кухні встановлено меблі за дизайн-проектом, все на своїх місцях, зручн...
    Рієлтор
  • ЦН АvaloN вул. С.Палія 119
    23 000 $
    596 $/м²

    Академіка Сахарова вул., (Будинок 1)

    єОселя єВідновлення ЖК BRUSSELS
    1 кімната
    38.6 / 16.4 / 9.5 м²
    поверх 2 з 6
    2022 рік побудови
    вчора
    У продажу однокімнатна квартира в новому зданому будинку із червоної цегли з індивідуальним опаленням на Сахарова. Світла, простора квартира із сучасним плануванням. Високі стелі, французьке скління. Якісні броньовані двері. Розвинена інфраструктура.
    Рієлтор
  • ЦН АvaloN вул. С.Палія 119
    7 200 $
    338 $/м²

    Жоліо Кюрі вул., 34

    1 кімната
    21.3 / 12.1 / 9.2 м²
    поверх 4 з 5
    вчора
    Рієлтор
  • ЦН АvaloN вул. С.Палія 119
    31 500 $
    606 $/м²

    Владислава Бувалкіна вул. (Бочарова Генерала), 70

    єОселя ЖК BRUSSELS
    2 кімнати
    52 / 24 / 19 м²
    поверх 5 з 6
    сьогодні
    У продажу "євродвушка " в новому будинку на Бочарова, загальна площа 52 кв.м, в квартирі 3-ри вікна, є можливість перепланування в повноцінну 2-во кімнатну квартиру, стан квартири від забудовника. Електро опалення .Закрита прибудинкова территорія.
    Рієлтор
  • ЦН АvaloN вул. С.Палія 119
    51 000 $
    864 $/м²

    Академіка Сахарова вул., 3

    2 кімнати
    59 / 32 / 14 м²
    поверх 21 з 25
    сьогодні
    У продажу 2-кімнатна квартира в ЖК Кадор 54Жемчужиина. Площа квартири 59 м2. Квартира розташована на 21 поверсі, є шикарний вид моря. Стан квартири після будівельників, виконана стяжка підлоги, стіни оштукатурені. Встановлено радіатори на опалення.
    Рієлтор
  • ЦН АvaloN вул. С.Палія 119
    84 500 $
    983 $/м²

    Семена Палія вул. (Дніпропетровська дорога), 93

    3 кімнати
    86 / 45 / 8 м²
    поверх 7 з 12
    сьогодні
    Продам 3-кімнатну квартиру 86м2 на вулСемена Палія, поруч торговий центр «Сім'я». Квартира знаходиться на 7 поверсі! У квартирі виконаний дорогий і сучасний ремонт, з якісною технікою! Квартиру утеплено по фасаду (пінопласт) і зсередини теж утеплено! Квартира повністю укомплектована! Є теплі підлоги! Німецька сантехніка! Також квартира підключена до сигналізації та відео домофон. Дружні сусіди, і поряд з Будинком є парковка, 2 місця для авто! Є своє особисте місце! У квартирі є все, що потрібно для життя! Також на поверсі є своя велика комора 6м2 з ремонтом та поличками! Можливий продаж за держпрограмами!
    Рієлтор
  • ЦН АvaloN вул. С.Палія 119
    19 500 $
    433 $/м²

    Паустовського, 27а/2

    єВідновлення
    2 кімнати
    45 / 25 / 15 м²
    поверх 3 з 3
    2021 рік побудови
    сьогодні
    Продається 2-х рівнева квартира на останньому поверсі! Розташування дуже класне у тихому приватному секторі с.Ліски. Малоповерховий будинок на 2 парадні, центральна каналізація. Будинок з утеплений фасадом, чистова стяжка. МП вікна.
    Рієлтор
  • ЦН АvaloN вул. С.Палія 119
    48 000 $
    800 $/м²

    Південна дорога вул., 3/2

    2 кімнати
    60 / 38 / 8 м²
    поверх 7 з 7
    2015 рік побудови
    сьогодні
    У продажі двокімнатна квартира в ЖК Золота Ера. Квартира з прямим видом на море із всіх вікон. Стан від забудовника. Всі кімнати роздільні, санвузол роздільний, є гардеробна. Є можливість перепланування. Стяжка підлоги, встановлено радіатори, броньовані вхідні двері, лічильники. Автономний комплекс з генератором. Закрита територія. Цілодобове відеоспостереження. До морського узбережжя можна дістатися пішки.